Narkotyki w mieszkaniu 33-latka

14 września 2016, 11:37, red
fot. KWP
Gorzowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu śledczy zabezpieczyli niemal 80 gramów narkotyków i sprzęt służący do porcjowania nielegalnych substancji. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. po raz kolejny potwierdzili swoją skuteczność w walce z przestępczo ścią narkotykową. Tym razem w ich ręce wpadł 33-letni Bartłomiej N. Jego namierzenie i zatrzymanie było możliwe dzięki wielotygodniowej pracy operacyjnej jaką wykonano w związku z tą sprawą.

Mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie Gorzowa. 33-latek był zdziwiony wizytą mundurowych, jednak nie stawiał policjantom oporu. - W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 80 gramów narkotyków w śród nich: marihuana, amfetamina i mefedron. W mieszkaniu śledczy zabezpieczyli również rzeczy służące do porcjowania narkotyków m.in. woreczki strunowe i wagę. Z zabezpieczonych środków odurzających można by przygotować około 150 porcji narkotyków - opowiada Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

33-latek został przewieziony do gorzowskiej Komendy, gdzie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Dzień później usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości