Wiadomości

Włamał się do sklepu. Ukradł alkohol, papierosy i pieniądze

12 września 2016, 13:12, red
fot. KWP
Gorzowscy policjanci zatrzymali 22-latka, który włamał się do sklepu. Wybił szybę, zabrał pieniądze, alkohol i tytoń. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty. Skradziony towar został odzyskany.

W nocy z 7 na 8 września przy ul. Ogrodowej w Gorzowie doszło do włamania do sklepu. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce ustalili, że złodziej wszedł do budynku przez wybitą szybę.

Ze sklepu zostały zabrane pieniądze, papierosy oraz alkohol.  Funkcjonariusze ustalili, że podejrzany w tej sprawie to 22-letni mieszkaniec Gorzowa.

- Podejrzany o kradzież z włamaniem zabrał 1500 zł w gotówce oraz papierosy i alkohol o wartości około 5000 zł. Towar zapakował w worki na śmieci, które znalazł w sklepie. Następnie schował je w okolicznych zaroślach. Ze sobą zabrał tylko kilka paczek papierosów – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna został zatrzymany, a skradziony towar odzyskany. Zatrzymany 22-latek, to osoba znana gorzowskim policjantom z innych przestępstw. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości