Wiadomości

Zamiast tradycyjnego biletu - smartfon

7 września 2016, 10:30, aw
Gorzowianie korzystający z komunikacji miejskiej będą mogli przetestować od 15 września nową aplikację mobliną GOPay za pomocą której kupią bilet MZK. Testy aplikacji potrwają do końca roku.

Ma być sprawniej i bez szukania drobnych na bilet. Wydział gospodarki komunalnej i transportu w gorzowskim magistracie zachęca do bezpłatnego testowania aplikacji mobilnej GoPay.

Chodzi o to, że pasażerowie komunikacji miejskiej będą mogli za pomocą swojego telefonu kupić bilet MZK. Do wyboru będzie bilet jednorazowy, ale również bilety siedmiodniowe, czternastodniowe, miesięczne i trzymiesięczne. Kupiony w ten sposób bilety wystarczy zapisać w telefonie i pokazać go podczas kontroli.  Informacje o sposobie korzystania z aplikacji wkrótce znajdą się w autobusach, a także w gablotach przystankowych.

Aplikacja GoPay będzie dostępna dla gorzowian od 15 września i będzie aktywna przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. Testy potrwają do końca roku. Wówczas zostanie podjęta decyzja w zakresie wprowadzenia na stałe sprzedaży biletów okresowych w takiej formie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości