Wiadomości

Jeszcze miesiąc i skończą się wypadki przy Kombatantów? [zdjęcia]

18 sierpnia 2016, 20:16, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Karol S.
Niezliczona ilość kolizji i kilka poważnych wypadków drogowych. Wszystko przez to, że kierowcy wciąż jeżdżą na pamięć, mimo że na skrzyżowaniu Kombatantów i Jana Pawła organizację ruchu zmieniono już blisko rok temu.

Kolejne groźne zdarzenie drogowe przy galerii Manhattan. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników za pośrednictwem skrzynki kontakt@gorzowianin.com oraz poprzez wiadomości na FB.

Jak wynika z ustaleń policji, kierująca golfem 54-letnia kobieta, mieszkanka powiatu gorzowskiego, wymusiła pierwszeństwo na prawidłowo jadącym od strony ulicy Okulickiego kierowcy Insigni. W obydwu samochodach znajdowały się dzieci, dlatego na miejsce zdarzenia wezwano natychmiast zespoły ratownictwa medycznego. Lekarze po zbadaniu zdecydowali, że cała trójka dzieci, w wieku 6,6 i 9 lat zostanie przewieziona do gorzowskiego szpitala na obserwację.

- Z naszych ustaleń wynika, że dzieci doznały tylko powierzchownych obrażeń i zdarzenie do będzie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja – wyjaśnia Tomasz Bartos z zespołu prasowego lubuskiej policji. Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi.

Ilość zdarzeń drogowych na tym skrzyżowaniu wyraźnie pokazuje, że samo ustawienie znaków drogowych niewiele daje. Władze miasta obiecały, że jeszcze w tym roku na tej feralnej krzyżówce ma pojawić się mini rondo. Niestety, utworzenie ronda ma polegać jedynie na namalowaniu odpowiedniego oznakowania poziomego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na Okulickiego

1/4 Wypadek na Okulickiego

2/4 Wypadek na Okulickiego

2/4 Wypadek na Okulickiego

3/4 Wypadek na Okulickiego

3/4 Wypadek na Okulickiego

4/4 Wypadek na Okulickiego

4/4 Wypadek na Okulickiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości