Wiadomości

Dachowanie na S3 - dwie osoby ranne

4 sierpnia 2016, 15:11, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Groźny wypadek na S3 w kierunku Gorzowa. Na 70 kilometrze trasy ekspresowej dachował osobowy Renault. Dwie osoby są ranne.

Na miejscu pracuje straż pożarna, policja i pogotowie. Samochód, który jechał od strony Szczecina w kierunku Gorzowa – z niewiadomych do tej pory przyczyn dachował. W pojeździe znajdowały się dwie osoby – małżeństwo ze Świnoujścia. Aby uwolnić poszkodowanych, strażacy przy użyciu ciężkiego sprzętu musieli rozcinać zniszczony pojazd.

Według wstępnych informacji, obie osoby są poważnie ranne, ich stan na chwilkę obecną nie jest znany. Zostały one przewiezione karetkami do gorzowskiego szpitala.

Droga S3 na wysokości miejscowości Jastrzębiec jest w tym momencie zablokowana.  

[AKTUALIZACJA]

godz. 15:20 Służby drogowe zorganizowały objazd - otwarta została brama awaryjna i pojazdy poruszają się drogą techniczną. 

godz. 15:25 Jak informuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji kierowca prawdopodobnie wpadł w poślizg i próbował się ratować, łapiąc pobocze. Wtedy auto zostało postawione w poprzek drogi i dachowało.

godz. 16:15 Jeden pas ruchu w stronę Gorzowa został już udrożniony, policja kieruje samochody z powrotem na S3. Zniszczony pojazd znajduje się obecnie na pasie awaryjnym.

godz. 22:20 Renault Megane został zabrany z miejsca zdarzenia przez lawetę. Droga S3 została całkowicie odblokowana.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości