Wiadomości

Rozkład jazdy na Dni Gorzowa

30 czerwca 2016, 13:56, aw
fot. Anna Warchoł
Podpowiadamy co, gdzie i kiedy będzie się działo podczas tegorocznych Dni Gorzowa, które potrwają w naszym mieście od piątku do niedzieli. Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie.

Tegoroczne świętowanie rozpocznie się w piątek 1 lipca i zakończy w niedzielę 3 lipca. Gorzowianie oraz goście będą mogli bawić się na nadwarciańskich bulwarach oraz błoniach nad Wartą.

Będą koncerty, turnieje sportowe, pokazy oraz parady. Przypominamy również o utrudnieniach i zamkniętym moście Staromiejskim, który zostanie wyłączony z ruchu w sobotę i niedzielę. Więcej o utrudnieniach w ruchu i objazdach przeczytacie TUTAJ

Poniżej przedstawiamy program tegorocznych Dni Gorzowa.

PIĄTEK 1 lipca

Scena główna na błoniach

19:00 - 21:30 Koncert Galowy Festiwalu FOLK PRZYSTAŃ 2016

21:30 – 21:45 Odszpuntowanie Gorzowiaka

21:45 - 23:45 - Koncert zespołu Golec ͧOrkiestra

SOBOTA 2 lipca

Scena główna na błoniach

15:00 - 15:25 muzyka mechaniczna

15:30 - 16:35 Zbigniew Wodecki with Mitch&Mitch Orchestra and Choir

16:45 - 17:30 KoY (plus pokaz mody Natalii Ślizowskiej)

17:40 - 18:45 SARSA

18:50 - I wejście Janusza G.

19:00 - 20:00 Live Orkiestra

20:05 - 20:15 II wejście Janusza G.

20:30 - 22:00 GYPSY KING’S Legend FAMILY

22:15 - Water Show

22:30 - 23:30 Mario Bischin

23:35 - 00:35 Endrju

Scena na Bulwarze Wschodnim

15:00 - 15:50 Gorzowska Orkiestra Dęta

15:50 - 16:20 Klaster

16:25 - 16:55 Dominik Franków

17:00 - 17:40 EMAHO

17:50 - 18:30 MAJOS SQUAD

18:40 - 19:50 THE COLORS

20:00 - 20:40 LiN

20:50 - 21:45 KRÓL

22:00 - 23:00 VOO VOO

NIEDZIELA 3 lipca

Scena główna na błoniach

15:30 - 16:45 Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej/Monika Wolińska/dyrygent, Krzesimir Dębski/prowadzenie, fortepian, Anna Jurksztowicz/wokal

17:00 - 18:00 DUBSKA

18:05 - 19:05 M.I.G

19:10 - 20:10 Grubsza Strona Rabarbaru

20:20 - 21:20 Poparzeni Kawą Trzy

21:30 - 22:30 MROZU

22:45 – Fajerwerki

Scena na Bulwarze Wschodnim

15:30 - 15:50 Introwersja
16:00 - 16:40 Radio Landsberg

16:45 - 17:45 PRZEMEK RAMINIAK QUARTET

18:00 - 18:45 OLD TIMERS

19:00 - 19:40 Żółte Kalendarze

19:50 - 20:50 KAMP!

21:00 - 22:00 Smolik//Kev Fox

ATRAKCJE DODATKOWE

1 lipca

WESOŁE MIASTECZKO, błonia przy Admirze, (od 1 do 3 lipca)

18:00 Rowerem na Dni Gorzowa - przejazd „Rowerowy Gorzów”, start: Stary Rynek

2 lipca

10:00 Zelmer 3x3 Quest (Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3) – turniej koszykówki ulicznej (bulwar Zachodni)

11:00 – 18:00 Speleoklub Gawra Gorzów – ścianka wspinaczkowa (błonia za sceną główną)

12:00 – 20:00 stoisko Stali Gorzów: możliwość kupienia dedykowanych koszulek Dni Gorzowa – Stal Gorzów (przy NoVa Park)

12:00 siatkówka plażowa (plaża miejska)

12:00 – 20:00 „Wyskocz z nudy” – stoisko trampolin „Spring Planet” (pod NoVa Park)

12:00 – 18:00 giełda kolekcjonerów (parking pod Spichlerzem)

12:00 – 20:00 militarne samochody (okolice mostu Staromiejskiego)

12:00 – 20:00 driftowóz (most Staromiejski)

12:00 – 20:00 krótkofalowcy (okolice Dominanty)

12:00 – 20:00 „Eko nad rzeko” (teren przy NoVa Park)

12:00 – 20:00 Klub Młodego Wynalazcy (bulwar Zachodni)

12:00 – 20:00 rękodzielnicy „Made in Gorzów”

12:00 – 20:00 wystawa „Łączą nas ludzie i miejsca – 65-lecie Parafii pw. św Józefa w Gorzowie (bulwar Wschodni)

12:00 – 20:00 wystawa starych samochodów (bulwar Zachodni)

12:00 – 20:00 wystawa „Wspomnienia starego Gorzowa” (most Staromiejski i Dominanta)

12:00 – 20:00 wystawa „Lucynki” (most Staromiejski)

12:00 – 20:00 wystawa kosmicznych statków (pod NoVa Park)

12:30 kosmiczna parada (wymarsz z ul. Grobla)

14:00 – 21:00 harcerskie ognisko -  Chorągiew Ziemi Lubuskiej Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Gorzów Wlkp. (przy plaży miejskiej)

17:00 – 20:00 filmowy fotoprzystanek (nisza przy Bulwar Sport Pub, bulwar Wschodni)

20:30 „Janusz Gorzowski” wraca! Ewy Kozubal i Ewy Bone (bulwar Wschodni)

20:30 odsłonięcie obiektu autorstwa Artura Malewskiego „Near, far, wherewer you are” w ramach projektu Genius Fluminis (bulwar Wschodni)

21:00 Elektroniczne Dni Gorzowa, Alexander Kowalski + Pozytyw Crew (CKN Centrala)

22:00 „Bal w Operze” – spektakl teatralny w reż. Lecha Raczaka i Darii Anfelii (Stary Rynek)

3 lipca

10:00 Zelmer 3x3 Quest (Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3) – turniej koszykówki ulicznej

(bulwar Zachodni)

11:00 – 15:00 (zapisy) wyzwanie Stali Gorzów: „Oddajemy krew bez hamulców”

11:00 – 18:00 Speleoklub Gawra Gorzów - ścianka wspinaczkowa (błonia za sceną główną)

12:00 – 20:00 stoisko Stali Gorzów: możliwość kupienia dedykowanych koszulek Dni Gorzowa – Stal Gorzów (przy NoVa Park)

12:00 – 20:00 „Wyskocz z nudy” – stoisko trampolin „Spring Planet” (pod NoVa Park)

12:00 siatkówka plażowa (plaża miejska)

12:00 – 18:00 smocze łodzie – wyścigi mieszkańców (bulwar Wschodni)

12:00 – 20:00 wystawa „Wspomnienia starego Gorzowa” (most Staromiejski i Dominanta)

12:00 – 20:00 wystawa „Lucynki” - most Staromiejski

12:00 – 20:00 wystawa kosmicznych statków (pod NoVa Park)

12:00 – 20:00 „Eko nad rzeko” (teren przy NoVa Park)

12:00 – 20:00 militarne samochody (okolice mostu Staromiejskiego)

12:00 – 18:00 giełda kolekcjonerów (parking pod Spichlerzem)

12:00 – 20:00 Krótkofalowcy (okolice Dominanty)

12:00 – 20:00 Klub Młodego Wynalazcy (bulwar Zachodni)

12:00 – 20:00 rękodzielnicy „Made in Gorzów”

12:00 – 20:00 wystawa starych samochodów (bulwar Zachodni)

15:00 taneczne tsunami (most Staromiejski)

15:00 parada Teatru Ósmego Dnia „Summit 2.0” (most Staromiejski)

17:00 kapela Retro (Kuna)

21:30 Teatr Ósmego Dnia „Summit 2.0” (Stary Rynek)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości