Pedofil w rękach policji [wideo]

27 czerwca 2016, 12:06, red
fot. KWP
Gorzowscy policjanci zatrzymali 30-latka podejrzanego o dopuszczenie się innych czynności seksualnych wobec dwóch nastolatków. Jak się okazało mężczyzna dokonywał również licznych kradzieży w hipermarkecie, gdzie był ochroniarzem. Został aresztowany na 3 miesiące.

Wszystko działo się w środę 8 czerwca w lesie niedaleko Gorzowa. Trzech chłopców jechało rowerem, w pewnym momencie zostali zatrzymani przez dorosłego rowerzystę. Mężczyzna próbował dotykać jednego z chłopców w okolice narządów płciowych. Chłopcom udało się w ostatniej chwili odjechać.

Pedofil jednak dogonił jednego z nastolatków i wtedy zaczął dotykać jego narządów płciowych. Chłopiec odepchnął mężczyznę i razem z kolegą uciekli. -Po powrocie do domu o całej sytuacji powiadomili rodziców, a ci policję. Zaledwie kilka dni zajęło gorzowskim kryminalnym dotarcie do mężczyzny łączonego z tą sprawą – komentuje Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

30-letni pedofil usłyszał zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniego, za co grozi mu do 12 lat więzienia. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

Jak się okazało, to nie jedyne przestępstwo 30-latka. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli setki rzeczy, które mógł kraść z jednego z hipermarketów na terenie Gorzowa. Okazało się, że zamiast pilnować znajdujących się tam produktów - pracował jako operator monitoringu - wynosił je i gromadził w swoim mieszkaniu. W sumie policjanci zabezpieczyli odzież, kosmetyki, alkohol, środki czystości, które mogą być warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ten nielegalny proceder trwał kilkanaście miesięcy. Prawdopodobnie niebawem usłyszy zarzuty związane z kradzieżą.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości