Wiadomości

Pożar w kamienicy na Zawarciu [zdjęcia]

18 czerwca 2016, 14:20, red
fot. czytelnik
W sobotnie popołudnie pożar wybuchł w kuchni w jednej z kamienic przy ul. Śląskiej w Gorzowie. Spaliło się prawie całe pomieszczenie. Jedna osoba została ranna.

Informację o pożarze na Zawarciu gorzowska straż pożarna otrzymała przed godz. 13. Okazało się, że pożar wybuchł w jednym z mieszkań znajdującym się na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Śląskiej. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

- Po przyjeździe okazało się, że pali się kuchnia. Mężczyzna chciał usmażyć sobie frytki i wyszedł z kuchni. Po pewnym czasie frytki oraz garnek zaczął się palić. Następnie ogień objął całą kuchenkę i część szafek. Sąsiedzi poczuli dym i zawiadomili straż – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Zanim na miejscu pojawiła się straż pożarna, to z palącej się kuchni mężczyznę wyciągnęli sąsiedzi. – Okazało się, że jest on ranny i ma rozwalone kolano. Najprawdopodobniej przewrócił się – mówi Mądry.

Mężczyzną zajęło się pogotowie. Spaleniu uległa jedynie kuchnia w mieszkaniu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Pożar na Śląskiej

1/5 
Pożar na Śląskiej

2/5 Pożar na Śląskiej

2/5 
Pożar na Śląskiej

3/5 Pożar na Śląskiej

3/5 
Pożar na Śląskiej

4/5 Pożar na Śląskiej

4/5 
Pożar na Śląskiej

5/5 Pożar na Śląskiej

5/5 
Pożar na Śląskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości