Mężczyzna zmarł na przystanku autobusowym

17 czerwca 2016, 18:06, red
fot. KWP
W piątkowe południe doszło do nieszczęśliwego wypadku na przystanku w Bogdańcu koło Gorzowa. 69-latek poślizgnął się i upadł na chodnik. Lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny.

Wszystko działo się na jednym z przystanków autobusowych w podgorzowskim Bogdańcu. Około godziny 12 pogotowie dostało wezwanie do leżącego na przystanku mężczyzny.

Kiedy karetka przyjechała na miejsce, lekarz pogotowia niestety stwierdził zgon 69-letniego mężczyzny. – Na miejscu pracowali policyjni biegli oraz prokurator, którzy ustalali w jaki sposób doszło do śmierci mężczyzny. Jak się okazało był to nieszczęśliwy wypadek. 69-latek poślizgnął się na mokrym chodniku i uderzył głową w krawężnik. W tym przypadku odstąpiono od dalszego śledztwa – tłumaczy Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Do nieszczęśliwego wypadku na pewno przyczyniła się kiepska pogoda, silny wiatr i intensywne opady deszczu, przez co chodniki były śliskie, a osoby starsze mogły mieć problem z zachowaniem równowagi.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości