Wiadomości

Powitanie lata w rytmie disco

9 czerwca 2016, 13:50, Anna Warchoł
W ostatnią sobotę czerwca Deszczno szykuje się na imprezę z muzyką disco polo. Gwiazdą wieczoru miał być legendarny dr Alban, ale artysta zrezygnował. Zamiast niego na zakończenie wieczoru zagra zespół Captain Hollywood Project.

Gmina Deszczno zawsze rozpoczynała lato od zlotu ciężarówek, jednak ostatnia edycja imprezy odbyła się w 2014 roku, kiedy wójtem Deszczna był jeszcze Jacek Wójcicki. Teraz gmina stawia na coś zupełnie innego. Obecny wójt Paweł Tymszan zdecydował, że będzie to muzyka disco i disco polo. Specjalny koncert zaplanowano na 25 czerwca na polu kurczakowym w Maszewie. Start o godz. 16.

- Chcemy, aby ta impreza była atrakcyjna zarówno dla naszych mieszkańców, jak i osób z całego regionu. Muzykę disco polo oraz disco z lat 90 zna prawie każdy z nas – mówi Paweł Tymszan, wójt Deszczna.

Na scenie zobaczymy zespół Basta, który obecnie podbija rynek muzyczny hitem „8 sekund”, a także zespół Boys – kto nie zna piosenki „Jesteś szalona”? Oprócz nich wystąpi Camasutra, Impuls i Jacaro.

Gwiazdą wieczoru miał być legendarny dr Alban, którego przeboje takie jak „It’s my life” czy „Sing Hallelujah” lecą w każdym radiu. Niestety pomimo podpisanej umowy wstępnej, artysta nie wystąpi w Deszcznie.

- Bardzo żałujemy i jesteśmy rozczarowani tym, że nie będzie jego koncertu w Deszcznie. Jak się okazało gwiazdor lat 90 wybrał koncert w Dubaju. Dlatego szukamy innego zespołu, który tworzył największe hity dwie dekady temu – tłumaczy Tymszan.

Zamiast dr Albana wystąpi prawdopodobnie niemiecki zespół Captain Hollywood Project, który jest znany z takich piosenek jak „Flying High” czy „More and more”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości