Wiadomości

23-latek włamał się do lokalu i... wyniósł skrzynki z piwem

9 czerwca 2016, 11:33, red
fot. KWP
Do nietypowego włamania doszło w miniony weekend. Mężczyzna wybił szybę w lokalu gastronomicznym. Najpierw zjadł posiłek, a następnie wyniósł dwie skrzynki piwa. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu.

Wszystko działo się w centrum Gorzowa w nocy z soboty 4 czerwca na niedzielę 5 czerwca. W jednej z restauracji została wybita szyba, przez którą do środka lokalu  wszedł mężczyzna.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu znajdująca się w lokalu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna wchodzi do restauracji i zaczyna przeszukiwać pomieszczenie.

- Włamywacz postanowił się również posilić, dlatego zaczął konsumować produkty spożywcze, które były w lokalu. Po posiłku wziął dwie skrzynki piwa i wyszedł. Narobił strat na co najmniej tysiąc złotych – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dzięki nagraniu, policjantom ustało się ustalić kim jest włamywacz. Okazało się, że 23-letni gorzowianin jest doskonale znany gorzowskim policjantom. Mężczyzna został zatrzymany w środę 8 czerwca na Zawarciu. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości