Wiadomości

Mrozu na Dniach Gorzowa

6 czerwca 2016, 12:42, aw
facebook.com/MrozuFB
Do wielkiej fety z okazji Dni Gorzowa pozostały trzy tygodnie. Znamy teraz coraz więcej muzycznych gwiazd, które zaprezentują się przed publicznością na scenie rozstawionej na gorzowskich błoniach. Wśród artystów, którzy wystąpią w Gorzowie będzie również Mrozu.

Dni Gorzowa coraz bliżej. Przypominamy, że świętowanie odbędzie się w dniach 1-3 lipca na bulwarach nad Wartą. Data jest nieprzypadkowa, ponieważ wszystko będzie połączone z 759 rocznicą nadania praw miejskich naszemu miastu, która przypada akurat na 2 lipca

Do tej pory poznaliśmy cztery muzyczne gwiazdy, które wystąpią na tegorocznych Dniach Gorzowa, a będzie to Golec Orkiestra, zespół MIG, Sarsa oraz Zbigniew Wodecki. Teraz możemy zdradzić kolejnego artystę, który pojawi się na gorzowskich błoniach.

Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić, że na Dniach Gorzowa zobaczymy Mroza, czyli popowego wokalistę młodego pokolenia, który ma szerokie grono fanek w całym kraju. 29-letni Mrozu, czyli właściwie Łukasz Mróz zaistniał utworem „Miliony monet” w 2009 roku i od tamtej pory podbijał polski rynek muzyczny.

Mrozu wydał już trzy albumy studyjne i jest znany z takich hitów jak „Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią”, „Nie mamy nic do stracenia” czy też „Nie jak my to kto”.

Koncert młodego artysty został zaplanowany na niedzielny wieczór 3 lipca na nadwarciańskich błoniach przy moście żelaznym.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości