Wiadomości

Pijany mężczyzna chciał się powiesić

1 czerwca 2016, 10:02, red
O mały włos, a doszłoby do tragedii. Gorzowscy policjanci w samą porę ściągnęli z drzewa mężczyznę, który chciał się powiesić. Niedoszły samobójca został przekazany pod opiekę specjalistów.

Wszystko działo się w środowy wieczór 31 maja na osiedlu Piaski. Po godz. 21 na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który poinformował o tym, że chce się powiesić.

- Miał być już na drzewie i trzymać się gałęzi. Powiedział także, jaki widok jest przed nim. Miały to być okolice jednego ze sklepów na gorzowskim osiedlu Piaski – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

We wskazane miejsce pojechał patrol nieumundurowanych policjantów. Jednak takiej osoby nie odnaleziono. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić także rejon innych sklepów. Ale i tam nie było desperata. Policjanci sprawdzali także rejon ul. Owocowej.

- W pewnym momencie usłyszeli ciężki oddech jakiejś osoby. Zauważyli mężczyznę, który stał na palcach przy drzewie, a jego szyja opleciona była swetrem, przywiązanym do gałęzi. Jeden z policjantów uniósł mężczyznę. Drugi z funkcjonariuszy odwiązał od gałęzi odzież – opowiada Jaroszewicz.

Okazało się, że 53-letni mieszkaniec Gorzowa ciężko oddychał. Na miejsce wezwano pogotowie. Już podczas interwencji policjanci wyczuli woń alkoholu od 53-latka. Wykonane badanie potwierdziło stan nietrzeźwości. W jego organizmie był niemal promil. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przekazany pod opiekę specjalistów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości