Wiadomości

Najlepsza kobieca impreza w mieście

28 kwietnia 2016, 16:54, red
CINEMA3D zaprasza na kolejny seans Kina na Szpilkach, już 5 maja! W ramach comiesięcznego cyklu odbędzie się przedpremierowy pokaz pierwszego polskiego musicalu #WSZYSTKOGRA. Tym razem podczas spotkania w Kinie na Szpilkach będzie muzycznie, będzie tanecznie, i jak zawsze będzie wesoło.

Na co dzień jesteś zapracowana, zabiegana i nie masz czasu dla siebie. CINEMA3D ma dla Ciebie propozycję. Comiesięczną imprezę w Kinie na Szpilkach. Warto spotkać się wyłącznie w kobiecym gronie, poplotkować, skorzystać z porad dietetyczek, kosmetyczek, salonów piękności, centrum fitness, a także spróbować specjałów z lokalnych restauracji i cukierni. Na zakończenie zawsze jest pokaz filmowy, ze specjalnie dobranym dla Pań hitem. Tym razem, 5 maja, będzie można obejrzeć pierwszy polski musical #WSZYSTKOGRA.

Opis filmu:
#WSZYSTKOGRA to największe polskie przeboje po raz pierwszy na ekranach kin, to prawdziwy zastrzyk optymizmu. Film opowiada historię o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

Bilety dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema3d.pl

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości