Wiadomości

Wodecki na Dniach Gorzowa!

21 kwietnia 2016, 09:41, Anna Warchoł
Kolejną niekwestionowaną gwiazdą, która wystąpi podczas tegorocznego święta miasta będzie Zbigniew Wodecki w towarzystwie orkiestry Mitch & Mitch. Koncert zaplanowano na sobotę 2 lipca.

Do tej pory poznaliśmy trzech muzycznych wykonawców, którzy wystąpią na scenie podczas tegorocznych Dni Gorzowa, które odbędą się w dniach 1-3 lipca na nadwarciańskich błoniach. Będzie to zespół Golec uOrkiestra, zespół MIG oraz wokalistka Sarsa.

Teraz przyszedł czas na ogłoszenie kolejnej gwiazdy i tutaj to słowo wcale nie jest użyte nad wyrost. Portalowi gorzowianin.com udało się potwierdzić kolejnego artystę, którego zobaczymy na dużej scenie koło mostu żelaznego. Będzie to Zbigniew Wodecki w towarzystwie orkiestry Mitch & Mitch. Koncert zaplanowano na sobotę 2 lipca.

- To prawda, pan Zbigniew Wodecki w towarzystwie orkiestry pojawi się w Gorzowie drugiego lipca. Koncert odbędzie po południu, myślę że w okolicach godziny 16 – mówił w rozmowie telefonicznej z portalem gorzowianin.com Mariusz Nowicki, organizator koncertów Wodeckiego.

Zbigniew Wodecki obchodzi w tym roku swoje 66 urodziny, jednak wciąż pozostaje charyzmatycznym artystą na scenie. Jest znany przede wszystkim z takich przebojów jak „Chałupy Welcome to”, „Z tobą chcę oglądać świat” w duecie ze Zdzisławą Sośnicką czy polskich wersji utworów z filmów animowanych „Pszczółka Maja” oraz „Rudolf czerwononosy renifer”.

W ostatnim czasie Wodecki koncertuje wspólnie z orkiestrą Mitch & Mitch, z którą zresztą pojawi się w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości