Wiadomości

Wygrajmy siłownię plenerową dla Zakanala

5 kwietnia 2016, 11:21, red
Władze miasta zgłosiły Gorzów do udziału w konkursie organizowanym przez Nestlé Polska, w którym do wygrania jest jedna z 16 siłowni plenerowych. Jeżeli udałoby się wygrać, to siłownia zewnętrzna teren u zbiegu ulicy Zbąszyńskiej i Krótkiej.

W tym roku firma Nestlé obchodzi swoje 150-lecie. Dlatego z okazji jubileuszu firma organizuje konkurs dla gmin, w którym nagrodą są siłownie zewnętrzne składające się z dziewięciu urządzeń: poręcze plus podciąg nóg, wioślarz, rower plus jeździec, biegacz plus orbitrek, twister plus surfer, oraz tablica wraz z regulaminem siłowni zewnętrznej.

Co ważne, miasto do konkursu mogło wyznaczyć tylko jedno miejsce, gdzie miałaby powstać taka plenerowa siłownia. Tym samym w Gorzowie, miałby być to teren na zbiegu ul. Zbąszyńskiej i Krótkiej. Siłownie zostaną wybudowane w miejscowościach, które zbiorą największą ilość głosów – po jednej z każdego województwa.

Głosować można raz dziennie poprzez oficjalną stronę akcji do 30 czerwca. O tym, że wspólnymi siłami można wiele zdziałać przekonaliśmy się podczas konkursu Europa To My, więc i tym razem pokażmy, że w jedności siła i kilkajmy dla Gorzowa. GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ.

Wyniki konkursu poznamy w lipcu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości