Wiadomości

Sarsa na Dniach Gorzowa

29 marca 2016, 20:34, Anna Warchoł
Znamy kolejną muzyczną gwiazdę tegorocznych Dni Gorzowa. Tym razem na scenie na gorzowskich błoniach zaprezentuje się wokalistka młodego pokolenia – Sarsa, która znana jest z przeboju „Naucz mnie”.

Odliczamy już dni do tegorocznego święta miasta, które odbędzie się w terminie 1-3 lipca na nadwarciańskich błoniach i bulwarach. Im bliżej do trzydniowej imprezy, tym więcej szczegółów poznajemy.

Do tej pory poznaliśmy dwa zespoły, które wystąpią na tegorocznych Dniach Gorzowa, a będzie to Golec uOrkiestra oraz zespół MIG. Teraz przyszedł czas na odsłonięcie kolejnej karty.

Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić, że na Dniach Gorzowa zobaczymy również Sarsę, czyli wokalistkę młodego pokolenia i wschodzącą gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Sarsa, a raczej Marta Markiewicz wystąpi na gorzowskich błoniach w sobotę 2 lipca. Artystka występ w Gorzowie potwierdziła na swojej oficjalnej stronie.

Sarsa swój debiutancki album wydała 28 sierpnia 2015. Album pod tytułem „Zapomnij mi” znalazł się na 2. miejscu na liście OLiS i uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo promowały single: „Naucz mnie”, który przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście AirPlay i został certyfikowany diamentem, „Indiana”, który pokrył się złotem oraz „Zapomnij mi”, notowany na 6. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości