Wiadomości

Gwiazda disco polo na Dniach Gorzowa

24 marca 2016, 21:50, Anna Warchoł
fot. MIG
Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi podczas tegorocznego święta miasta. Będzie to zespół MIG, który zagra na błoniach nad Wartą 3 lipca.

Tydzień temu informowaliśmy was o pierwszym zespole, który wystąpi podczas tegorocznych Dni Gorzowa. Będzie to Golec uOrkiestra.

Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić kolejną gwiazdę, którą zobaczymy na dużej scenie rozstawionej na błoniach koło mostu żelaznego. W niedzielny wieczór 3 lipca na gorzowskiej scenie wystąpi gwiazda muzyki disco polo – zespół MIG.

- To prawda, zagramy koncert w Gorzowie w niedzielę 3 lipca. Przyjedziemy do was prosto z Polo TV Hit Festival ze Szczecinka, gdzie występujemy dzień wcześniej – przyznał w rozmowie telefonicznej z portalem gorzowianin.com Krzysztof Gwiazdowski, członek zespołu MIG.

Zespół MIG obchodzi w tym roku 16-lecie swojej działalności. Zespół tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Gwiazdowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski.

Największe sukcesy zespołu to zdobycie w 2012 roku tytułu Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy za utwór Jej Dotyk. Rok później na tym samym festiwalu zespół zajął drugą lokatę z piosenką Dziewczyna z sąsiedniej ulicy. W 2015 roku za utwór Wymarzona formacja zdobyła wyróżnienie Super Premiera na Polo TV Hit Festival 2015.

Zespół znany jest też z takich kompozycji, jak Nie ma mocnych na Mariolę, Wymarzona, Miód Malina czy Słodka wariatka, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.

Przypominamy, że tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 1-3 lipca. Wszelkie wydarzenia i koncerty związane ze świętem miasta będą odbywały się na Bulwarze Zachodnim i Wschodnim, na nadwarciańskich błoniach od strony Zawarcia koło mostu kolejowego oraz na Wale Okrężnym i moście Staromiejskim – wszystko dokładnie tak, jak było to w zeszłym roku.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości