Zawodnicy klubu Jamniuk Gorzów mocno zaakcentowali swoją obecność, 7 zawodników zdobyło punktowane miejsca, a na 3 miejscu uplasował się Tomasz Ksokowski, który wygrał 3 walki i 1 przegrał.
Z kolei 19 i 20 marca w Suchym Lesie koło Poznania odbył się Międzynarodowy Turniej Judo. W zawodach uczestniczyli zawodnicy kategorii dzieci starszych, młodzików i juniorów młodszych. Nie zabrakło zawodników gorzowskiego Jamniuka.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
W sobotę, 19 marca, walczyli nasi zawodnicy w kategorii dzieci. Najlepiej zaprezentował się Marcin Górniak, zdobywając złoty medal oraz Renata Głowaczewska i Dominik Michałowski, którzy zajęli 5 miejsce, natomiast Aleksander Wegner odpadł w walkach eliminacyjnych.
W niedzielę walczył w juniorach młodszych Patryk Sitarz, który w pierwszej walce wygrał przed czasem, w kolejnej natomiast został zdyskwalifikowany przez błąd techniczny, tym samym odpadł z zawodów.
Zawodnicy nabierają doświadczenia na zawodach i wyciągają wnioski, co dobrze rokuje do zbliżających się Mistrzostw Polski w Judo i Sumo.
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |
|
The Legacy - tribute to Iron Maiden | Koncert na trasie KILLERS CAN WAIT 2026
4 kwietnia 2026
kup bilet |