Pożar domu pod Gorzowem. Zginął mężczyzna [film i zdjęcia]

17 marca 2016, 19:56, aw
fot. Anna Warchoł
W czwartkowe popołudnie doszło do pożaru domu jednorodzinnego w podgorzowskim Czechowie. Ogień objął cały parter budynku. Po zakończeniu akcji gaśniczej, w środku znaleziono zwęglone ciało.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Czechowie koło Gorzowa otrzymał w czwartek 17 marca o godz. 18.07

Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Po przyjeździe do Czechowa, okazało się że pali się budynek dwukondygnacyjny, jednak ogień objął tylko parter.

- Strażacy po przyjeździe na miejsce przystąpili do gaszenia pożaru. Ogniem objęte było całe pomieszczenie na parterze. W trakcie akcji gaśniczej odnaleziono zwęglone ciało mężczyzny – komentuje Jarosław Rojna, zastępca dowódcy JRG1 w Gorzowie.

Spalone ciało mężczyzny zostało odnalezione na kanapie. Policja pod nadzorem prokuratury będzie wyjaśniać w jakich okolicznościach mogło dojść do pożaru. – Za wcześnie jest, aby mówić o tym co było bezpośrednią przyczyną pojawienia się ognia – podkreśla strażak. Prawdopodobnie ogień mógł pojawić się od niedopałka papierosa.

Obecnie trwa dogaszanie i wietrzenie budynku.

Fotoreportaż


1/5 Pożar domu w Czechowie

1/5 Pożar domu w Czechowie

2/5 Pożar domu w Czechowie

2/5 Pożar domu w Czechowie

3/5 Pożar domu w Czechowie

3/5 Pożar domu w Czechowie

4/5 Pożar domu w Czechowie

4/5 Pożar domu w Czechowie

5/5 Pożar domu w Czechowie

5/5 Pożar domu w Czechowie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości