Wiadomości

Ewy usiądą za kółkiem

26 lutego 2016, 11:15, red
Automobilklub Gorzowski zaprasza na wyjątkową imprezę. Co prawda tegoroczne święto wszystkich Pań „Dzień Kobiet” wypada we wtorek, lecz to nie przeszkadza, aby Ewy za kółiem spotkały się w pierwszą niedzielę miesiąca – 6 marca.

To już trzecia impreza o nazwie „Ewa za kółkiem”. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z przejechaniem odcinka trasy turystycznej, według otrzymanych wskazówek z tzw. roadbook-a (długość trasy ok. 40 km) oraz zmierzeniem się z licznymi zadaniami, które pojawią się na trasie.

- Wszyscy biorący udział w tym niecodziennym wydarzeniu będą mogli poczuć smak rywalizacji a przede wszystkim spędzić niedzielne popołudnie na wspaniałej zabawie – mówi komandor rajdu Krystian Sudak.

Start odbędzie się w niedzielę, 6 marca spod siedziby salonu Renault DA-KO przy alei 11 listopada w Gorzowie. Zapisy prowadzone są w dniu imprezy od godziny 9:30. Zgłoszenie można też przesyłać na adres akgorzow@wp.pl z dopiskiem "EWA ZA KÓŁKIEM 2016" oraz przesłać imiona, nazwiska członków załogi. Trasa będzie przebiegać po drogach asfaltowych, gruntowych, dojazdowych dopuszczonych do ruchu.

- Samochodowe imprezy turystyczne to jedna z ciekawszych form aktywnego wypoczynku, która daje możliwość zobaczenia ciekawych miejsc, zapoznanie się z walorami turystycznymi ziemi lubuskiej jak i sprawdzenia się w roli nawigatora/pilota oraz poczucia dreszczyku emocji na próbach sprawnościowych – wyjaśnia Krystian Sudak. W imprezie dopuszczalny jest start załóg: żeńskich, żeńsko-męskich oraz męskich w załogach męskich, z uwagi na charakter imprezy, co najmniej jeden z uczestników powinien posiadać widoczny kobiecy atrybut – dozwolone są np. peruki, spódnice, bikini, itp.

Plan imprezy:

9:30 Otwarcie listy zgłoszeń

10:30 Zamknięcie listy zgłoszeń

10:30 Odprawa załóg

11:00 Start pierwszej załogi

15:00 Ogłoszenie wyników na mecie

16:00 Zakończenie imprezy turystycznej


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości