Karambol na S3 [zdjęcia]

17 lutego 2016, 19:50, red
fot. Anna Warchoł
W środowy wieczór na drodze ekspresowej S3 na wysokości Skwierzyny doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i osobówki. Trasa w kierunku Międzyrzecza jest zablokowana.

Padający intensywnie śnieg od środowego popołudnia sprawił, że drogi w całym regionie zrobiły się białe, a co za tym idzie śliskie i niebezpieczne. Zanim na trasie S3 pojawiły się pługopiaskarki, to doszło już do poważnego wypadku.

Przed godz. 19 na wysokości Skwierzyny (pomiędzy jednym, a drugim zjazdem) doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i samochodu osobowego.

Osobowe audi wylądowało w rowie. Na poboczu znalazła się również jedna z ciężarówek, druga natomiast zatrzymała się na barierkach. - Przyczyną zdarzenia były niekorzystne warunki na drodze. Zalegające błoto pośniegowe oraz lód sprawiły, że na trasie było po prostu ślisko. Na szczęście żaden z kierowców biorących udział w kraksie nie doznał poważniejszych obrażeń - komentuje Justyna Łętowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Droga S3 w kierunku Międzyrzecza jest zablokowana. Dlatego kierowcy powinni zjechać z S3 już na pierwszym zjeździe od strony Gorzowa i pojechać „starą trójką”.

AKTUALIZACJA

godz. 20.20 - Ruch w kierunku Międzyrzecza został wyznaczony objazdem przez Skwierzynę.

godz. 20.38 - Pojazdy zostały usunięte z drogi ekspresowej.

godz. 21.15 - Pługopiaskarki odśnieżają zablokowany odcinek trasy S3.

Fotoreportaż


1/5 Karambol na trasie S3

1/5 Karambol na trasie S3

2/5 Karambol na trasie S3

2/5 Karambol na trasie S3

3/5 Karambol na trasie S3

3/5 Karambol na trasie S3

4/5 Karambol na trasie S3

4/5 Karambol na trasie S3

5/5 Karambol na trasie S3

5/5 Karambol na trasie S3

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości