Wiadomości

"Kurczak" w Deszcznie w rytmie disco

10 lutego 2016, 10:30, red
fot. archiwum
Kurczak skręca w stronę disco-polo. Na popularnej imprezie w podgorzowskim Deszcznie zobaczymy takich wykonawców jak Czadomen i Mario Bischin. Dla wielbicieli innych gatunków – Patrycja Markowska i Czerwone Gitary.

Święto Pieczonego Kurczaka w Deszcznie po raz pierwszy odbędzie się w sobotę. Będzie to pierwsza sobota września, czyli trzeci. - Taka była wola mieszkańców, aby „Kurczaka” przenieść na sobotę – mówił w rozmowie w Radiu GO 101,7 FM, wójt gminy Deszczno Paweł Tymszan.

Na tegorocznym „Kurczaku” nie zabraknie gwiazd. Wójt Deszczna zdradził, że tegoroczna impreza odbędzie się głównie w rytmach disco-polo. - Gwiazdą wieczoru kończącą tegoroczne Święto Pieczonego Kurczaka będzie Czadomen – zdradza wójt Deszczna. Wcześniej na scenie zobaczymy też inną gwiazdę tego gatunku – Mario Bischina. - Zaprezentuje się też wywodzący się z Brzozowca, nasza lokalna gwiazda – Endrju – dodaje Tymszan.

Dlaczego gmina stawia na disco-polo? - Mamy oferować ludziom rozrywkę, która promuje nasza gminę i daje satysfakcję przede wszystkim naszym mieszkańcom i wszystkim gościom, który odwiedzają „Kurczaka” - tłumaczył wójt Paweł Tymszan.

To oczywiście nie oznacza, że scena będzie przez cały dzień opanowana przez wykonawców z jednego gatunku. Dla wielbicieli innej muzyki też coś się znajdzie. W Deszcznie zobaczymy i posłuchamy Patrycję Markowską i Czerwone Gitary. To będzie niezapomniana sobota.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości