Wiadomości

Złamany nos i rany na twarzy. Trzech mężczyzn pobiło 45-latka

9 lutego 2016, 15:22, red
fot. KWP
12 lat więzienia grozi trzem mężczyznom, którzy w miniony weekend przy ul. Chabrowej pobili gorzowianina. Poszkodowany stracił również telefon, dokumenty i papierośnicę.

Wszystko działo się w sobotni wieczór 6 lutego przy ul. Chabrowej w Gorzowie. Około godz. 21.30 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał informację o leżącym na chodniku mężczyźnie. Okazało się, że leżący na ziemi mężczyzna został pobity. Na miejsce zostało wezwanie pogotowie, ponieważ 45-latek miał rany twarzy i złamany nos. Ponadto bandyci zabrali mu telefon, dokumenty i papierośnicę.

- Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców, których rysopis otrzymali od pokrzywdzonego. Po kilkunastu minutach natrafiono na dwie podejrzane osoby. Gorzowianie w wieku 28 i 20 lat zostali zatrzymani przez policjantów. Znaleziono przy nich telefon i papierośnicę pokrzywdzonego – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Natomiast w niedzielę, gorzowscy policjanci dotarli do trzeciego sprawcy. 19-latek miał swoim mieszkaniu dokumenty należące do 45-letniego pokrzywdzonego.

Cała trójka napastników usłyszała zarzut rozboju. Mężczyznom grozi do 12 lat więzienia. Do sądu trafiły wnioski o tymczasowy areszt.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości