Wypadek na S3. Ogromny korek od Międzyrzecza

25 stycznia 2016, 08:11, Marcin Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Do zdarzenia drogowego na S3 doszło tuż przed godziną 8. Jadący busem najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierkę oddzielająca jezdnię. Droga Międzyrzecz - Gorzów była zablokowana przez 4 godziny.

Do wypadku doszło na 104 kilometrze drogi ekspresowej S3 pomiędzy Skwierzyną a Gorzowem Wielkopolskim na wysokości miejscowości Trzebiszewo.

Mężczyzna kierujący renault trafic najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierkę ochronną oddzielającą pasy jezdni. Busem podróżowało łącznie siedem osób, dwóch pasażerów zostało odwiezionych do szpitala w Gorzowie. 

- Kierowca busa był trzeźwy. Na miejscu trwają czynności, które mają ustalić dokładną przyczynę wypadku. Droga S3 od strony Skwierzyny w kierunku Gorzowa będzie zablokowana przynajmniej do godz. 11 - komentuje Karolina Przybyłowicz z Komendy Miejskiej Policji w Międzyrzeczu.

Jak informują kierowcy, na drodze S3 od strony Międzyrzecza utworzył się ogromny, kilkukilometrowy korek. Policja zorganizowała objazdy "starą trójką"

AKTUALIZACJA

godz. 11.25 - Trasa S3 w kierunku Gorzowa jest już całkowicie przejezdna.

Fotoreportaż


1/5 Wypadek na S3

1/5 Wypadek na S3

2/5 Wypadek na S3

2/5 Wypadek na S3

3/5 Wypadek na S3

3/5 Wypadek na S3

4/5 Wypadek na S3

4/5 Wypadek na S3

5/5 Wypadek na S3

5/5 Wypadek na S3

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->