• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

A Ty rozwiążesz tajemnicę pokoju w 60 minut?

14 stycznia 2016, 11:53, aw
fot. gorzow.openthedoor.net.pl
Ma to już Wiedeń, Rybnik, Toruń, Łódź czy Gliwice. Teraz czas przyszedł na Gorzów. Od lutego rusza w naszym mieście "Open the Door", czyli świetna rozrywka i odskocznia od rzeczywistości dla każdego, niezależnie od wieku.

„Open the Door” to rozrywka, jakiej jeszcze u nas nie było. Uczestnicy mogą poczuć się jak bohaterowie gry komputerowej. O co w tym właściwie chodzi? W zabawie bierze udział od dwóch do pięciu osób, które zostają zamknięte w tematycznym pokoju i muszą wydostać z niego przed upływem 60 minut. Dokonać tego mogą rozwiązując zagadki, dzięki którym złamią szyfry i odnajdą klucz od drzwi.

Gorzowskie „Open the Door” będzie mieściło się w budynku po dawnym kinie „Słońce” nad obecną dyskoteką. Zabawa będzie przeznaczona dla każdego bez względu na wiek i płeć. Najważniejsze są chęci do dobrej zabawy oraz umiejętności współpracy. Zabawa rozwija również naszą wyobraźnie i uczy działania pod presją czasu. Będzie to doskonała alternatywa dla wyjścia do kina czy na kręgle, a zarazem dobry sposób na spędzenie wesołego wieczoru ze znajomymi, jak również na wspólne rodzinne popołudnie.

Gorzowianie będą mieli do wyboru sześć pokoi tematycznych o różnych skalach trudności. I tak możemy zamknąć się w pokoju o nazwie: Więzienie Guantanamo, Kampania wrześniowa, Czarna Perła, Ostry Dyżur, Piękny Umysł oraz Tajemnica Egipskich Bogów.

Nowe miejsce rozrywki będzie czynne przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku będziemy mieli do wyboru cztery godziny - 15, 16.45, 18.30 oraz 20.15. W soboty i niedziele dojdzie jeszcze godz. 11.30 i 13.15. Cena 60-minutowej zabawy to 99 zł dla całej grupy.

Start już w lutym. - Pierwszy tydzień lutego poświęcimy na testy pokoi, drugi tydzień przeznaczymy na grę dla ludzi z zewnątrz - komentuje Bartosz Jaz.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości