Wiadomości

Czołowe zderzenie aut na Matejki

12 stycznia 2016, 18:13, red
Dostajemy od Was kolejne zgłoszenia o wypadkach, czy kolizjach na drogach w Gorzowie. Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce na ulicy Matejki w Gorzowie – około godziny 18.

Na śliskim – zupełnie nieodśnieżonym odcinku ulicy Matejki zderzyły się dwa samochody – Renault z powiatu międzychodzkiego i Mercedes – z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego – pisze w wiadomości wysłanej na nasz dyżurny numer – 515 016 102 – jeden z naszych czytelników.

Według relacji świadków, pasażerka osobowego mercedesa została ranna – pomocy udzielali jej lekarze z pogotowia ratunkowego. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Szczegóły tego zdarzenia wkrótce.

Na drogach w Gorzowie jest bardzo ślisko. Przez padający przez kilka godzin śnieg zrobiło się znów bardzo niebezpiecznie. Jak czytelnicy – na ulicach Gorzowa znów nie widać było pługopiaskarek.

Czekamy na informację od Was – o zdarzeniach, warunkach na drogach lub niecodziennych sytuacjach. Do Waszej dyspozycji jest nasz numer telefonu – 515 016 102. Czekamy też na wiadomości na naszym profilu na FB lub na te wysłane e-mailem na adres: kontakt@gorzowianin.com

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości