Wiadomości

Tragiczna śmierć w piwnicy

12 stycznia 2016, 10:59, red
fot. czytelnik
Znamy już przyczyny śmierci 63-letniej kobiety, której zwłoki znaleziono w poniedziałkowe popołudnie w piwnicy przy ulicy Szkolnej. To był nieszczęśliwy wypadek. Starsza kobieta wpadła przez okno.

Informację o akcji straży pożarnej i policji w budynku przy ulicy Szkolnej otrzymaliśmy na nasz dyżurny numer telefonu 515 016 102.

Szybko okazało się, że w jednej z piwnic znaleziono zwłoki 63-letniej kobiety. Sprawa była bardzo dziwna, ponieważ kobietę znaleziono w piwnicy, która zamknięta była od zewnątrz na kłódkę. Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo – śledcza. Obecny był też prokurator.

- Na tę chwilę ciężko stwierdzić czy doszło do samobójstwa czy do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie – mówił tuż po odkryciu zwłok kobiety Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dziś wiemy już o wiele więcej. Z-ca Prokuratora Rejonowego w Gorzowie Wlkp. – Agnieszka Hornicka-Mielcarek mówi, że na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek świadczących o przestępczym działaniu osób trzecich. - Kobieta nie miała żadnych obrażeń. Według wstępnych ustaleń, 63-latka wpadła do piwnicy przez okno. Przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa – dodaje prokurator.

Maria K. była poszukiwana od połowy grudnia. Informację o jej zaginięciu lubuska policja podała tuż przed świętami. Zwłoki znalazła wczoraj rodzina.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości