Tragiczna śmierć w piwnicy

12 stycznia 2016, 10:59, red
fot. czytelnik
Znamy już przyczyny śmierci 63-letniej kobiety, której zwłoki znaleziono w poniedziałkowe popołudnie w piwnicy przy ulicy Szkolnej. To był nieszczęśliwy wypadek. Starsza kobieta wpadła przez okno.

Informację o akcji straży pożarnej i policji w budynku przy ulicy Szkolnej otrzymaliśmy na nasz dyżurny numer telefonu 515 016 102.

Szybko okazało się, że w jednej z piwnic znaleziono zwłoki 63-letniej kobiety. Sprawa była bardzo dziwna, ponieważ kobietę znaleziono w piwnicy, która zamknięta była od zewnątrz na kłódkę. Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo – śledcza. Obecny był też prokurator.

- Na tę chwilę ciężko stwierdzić czy doszło do samobójstwa czy do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie – mówił tuż po odkryciu zwłok kobiety Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dziś wiemy już o wiele więcej. Z-ca Prokuratora Rejonowego w Gorzowie Wlkp. – Agnieszka Hornicka-Mielcarek mówi, że na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek świadczących o przestępczym działaniu osób trzecich. - Kobieta nie miała żadnych obrażeń. Według wstępnych ustaleń, 63-latka wpadła do piwnicy przez okno. Przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa – dodaje prokurator.

Maria K. była poszukiwana od połowy grudnia. Informację o jej zaginięciu lubuska policja podała tuż przed świętami. Zwłoki znalazła wczoraj rodzina.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości