3-letnia dziewczynka z ciocią potrącona na pasach

14 grudnia 2015, 16:48, aw
fot. czytelnik
W poniedziałkowy wieczór doszło do potrącenia dwóch osób na przejściu dla pieszych na Matejki. Dziewczynka oraz jej ciocia trafiły do szpitala na obserwację.

Szybko zapadający zmrok oraz słabo oświetlone przejścia dla pieszych sprzyjają potrąceniom pieszych. Niestety do kolejnego doszło w poniedziałkowy wieczór przy ul. Matejki - tuż przy skrzyżowniu z ulicą Kruczkowskiego.

W przechodzącą przez przejście dla pieszych 3-letnią dziewczynkę oraz jej 59-letnią kobietą wjechał kierowca osobowego renault. Dziecko oraz kobieta trafiły do gorzowskiego szpitala na obserwacje, mają powierzchowne rany - ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Policjanci będą ustalać w jakich okolicznościach doszło do potrącenia dziewczynki i jej cioci na przejściu dla pieszych. Póki co, jest za wcześmie aby podać ostateczną wersję wydarzeń. Wiadomo, że 48-letni kierowca samochodu osobowego był trzeźwy - podkreśla Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Widocznośc w tym miejscu była tez mocno ograniczona, zapadał zmrok, dodatkowo pojawiła się mgła.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->