Wiadomości

16-latek pobity koło szkoły na Warszawskiej

14 grudnia 2015, 15:43, red
W poniedziałkowe popołudnie po godz. 15 doszło do pobicia młodego chłopaka na skrzyżowaniu ul. Warszawskiego i Szkolnej. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Informację o tym co się stało przy Liceum Ogólnokształcącym nr 3 przy ul. Warszawskiej otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102. – Coś się dzieje przy szkole na Warszawskiej. Jest karetka oraz policja – pisał nasz czytelnik.

Jak się okazało doszło tam do pobicia 16-latka. Według nieoficjalnych informacji, młodego chłopaka miało pobić dwóch innych nastolatków, którzy uciekli z miejsca zdarzenia.

Na miejscu pojawili się policjanci oraz karetka pogotowia. – 16-latek trafił do szpitala z obrażeniami twarzy. Jest przytomny, jednak twierdzi, że nic nie pamięta. Zabezpieczyliśmy szkolny monitoring oraz będziemy przesłuchiwać świadków zdarzenia – komentuje Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policja przyznaje, że bierze pod uwagę kilka okoliczności zdarzenia i oczywiście nie wyklucza tutaj pobicia. Jednak ostateczną wersję potwierdzi policyjne śledztwo. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości