16-latek pobity koło szkoły na Warszawskiej

14 grudnia 2015, 15:43, red
W poniedziałkowe popołudnie po godz. 15 doszło do pobicia młodego chłopaka na skrzyżowaniu ul. Warszawskiego i Szkolnej. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Informację o tym co się stało przy Liceum Ogólnokształcącym nr 3 przy ul. Warszawskiej otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102. – Coś się dzieje przy szkole na Warszawskiej. Jest karetka oraz policja – pisał nasz czytelnik.

Jak się okazało doszło tam do pobicia 16-latka. Według nieoficjalnych informacji, młodego chłopaka miało pobić dwóch innych nastolatków, którzy uciekli z miejsca zdarzenia.

Na miejscu pojawili się policjanci oraz karetka pogotowia. – 16-latek trafił do szpitala z obrażeniami twarzy. Jest przytomny, jednak twierdzi, że nic nie pamięta. Zabezpieczyliśmy szkolny monitoring oraz będziemy przesłuchiwać świadków zdarzenia – komentuje Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policja przyznaje, że bierze pod uwagę kilka okoliczności zdarzenia i oczywiście nie wyklucza tutaj pobicia. Jednak ostateczną wersję potwierdzi policyjne śledztwo. 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości