• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kolęda w rytmie disco z choinką zamiast dominanty

9 grudnia 2015, 11:40, red
„Pierwsza gwiazdka 2015” to tytuł najnowszego utworu gorzowskiego muzyka Endrju. Całość powstała z myślą o mieszkańcach Gorzowa Wlkp. i jest muzycznym prezentem na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Nagranie gatunku disco polo zostało wzbogacone i rozbudowane instrumentalnie. Dzięki temu utwór zyskał niepowtarzalny, klimatyczny charakter. Budzi najpiękniejsze emocje, które towarzyszą nam podczas grudniowych świąt.

Prezentem dla gorzowian jest też klip, który został zrealizowany nigdzie indziej, jak właśnie w rodzinnym mieście artysty. Wrażenie robią kadry z teatru Osterwy oraz liczne ujęcia Gorzowa, które trzeba przyznać, potrafią zaskoczyć. Oglądając teledysk, warto zwrócić uwagę m.in. na gorzowską dominantę… To też niespodzianka! W miejscu gdzie znajduje się szpetny pająk wyrosła ogromna choinka. I trzeba przyznać - idealnie wkomponowana została w to miejsce. Kilkunastometrowe drzewko mogłoby tam stanąć naprawdę.


Andrzej (Endrju) Kozajda jest absolwentem Szkoły Muzycznej I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Gorzowie Wlkp. oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. Jego kariera muzyczna nabiera rozmachu. Zaprezentował się m.in. w projektach charytatywnych i teatralnych.  Obraca się w nurtach pop, rock i funk, czego przykładem był projekt After Time, którego był pomysłodawcą. W duszy gra mu szeroko rozumiana muzyka rozrywkowa, stąd świąteczne nagranie w gatunku disco polo.

- Jestem szczęśliwy, że w klipie wystąpiłem z ukochaną żoną, dziećmi oraz przyjacielem Mariuszem Ambrożukiem i jego pociechami. Ten utwór opowiada o radości, miłości, pięknie i cudownym klimacie Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że ta produkcja obudzi ciepło w mieszkańcach Gorzowa i zagości w wielu domach właśnie na te święta – życzy mieszkańcom Gorzowa i sobie Andrzej Kozajda.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości