Policjanci rozbili narkotykowy biznes na Górczynie [zdjęcia]

8 grudnia 2015, 15:39, red
fot. KWP
Ponad trzy kilogramów narkotyków zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań na gorzowskim Górczynie. Zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków usłyszał 38-latek i jego 23-letnia koleżanka. Grozi im do 12 lat więzienia.

W miniony weekend gorzowscy policjanci wspomagani przez antyterrorystów weszli do jednego z mieszkań na osiedlu Górczyn. Efekt przerósł oczekiwania mundurowych. W środku zabezpieczyli ponad trzy kilogramy narkotyków min. marihuanę, kokainę i LSD. Wszystkie przygotowane do porcjowania i sprzedaży.

Świadczy o tym waga, urządzenie do automatycznego porcjowania marihuany i ponad 3 tys. lufek. W mieszkaniu znajdowały się również kastety, których posiadanie też jest zabronione. Dzięki skutecznej pracy gorzowskich policjantów na rynek nie trafiło nawet kilka tysięcy porcji narkotyków – komentuje Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Zatrzymany został 38-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta. Oboje usłyszeli zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

Fotoreportaż


1/6 Narkotyki na Górczynie

1/6 Narkotyki na Górczynie

2/6 Narkotyki na Górczynie

2/6 Narkotyki na Górczynie

3/6 Narkotyki na Górczynie

3/6 Narkotyki na Górczynie

4/6 Narkotyki na Górczynie

4/6 Narkotyki na Górczynie

5/6 Narkotyki na Górczynie

5/6 Narkotyki na Górczynie

6/6 Narkotyki na Górczynie

6/6 Narkotyki na Górczynie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości