Wiadomości

Policjanci rozbili narkotykowy biznes na Górczynie [zdjęcia]

8 grudnia 2015, 15:39, red
fot. KWP
Ponad trzy kilogramów narkotyków zabezpieczyli policjanci w jednym z mieszkań na gorzowskim Górczynie. Zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków usłyszał 38-latek i jego 23-letnia koleżanka. Grozi im do 12 lat więzienia.

W miniony weekend gorzowscy policjanci wspomagani przez antyterrorystów weszli do jednego z mieszkań na osiedlu Górczyn. Efekt przerósł oczekiwania mundurowych. W środku zabezpieczyli ponad trzy kilogramy narkotyków min. marihuanę, kokainę i LSD. Wszystkie przygotowane do porcjowania i sprzedaży.

Świadczy o tym waga, urządzenie do automatycznego porcjowania marihuany i ponad 3 tys. lufek. W mieszkaniu znajdowały się również kastety, których posiadanie też jest zabronione. Dzięki skutecznej pracy gorzowskich policjantów na rynek nie trafiło nawet kilka tysięcy porcji narkotyków – komentuje Tomasz Bartos z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Zatrzymany został 38-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta. Oboje usłyszeli zarzuty usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/6 Narkotyki na Górczynie

1/6 Narkotyki na Górczynie

2/6 Narkotyki na Górczynie

2/6 Narkotyki na Górczynie

3/6 Narkotyki na Górczynie

3/6 Narkotyki na Górczynie

4/6 Narkotyki na Górczynie

4/6 Narkotyki na Górczynie

5/6 Narkotyki na Górczynie

5/6 Narkotyki na Górczynie

6/6 Narkotyki na Górczynie

6/6 Narkotyki na Górczynie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości