Wiadomości

Loka i Cocktail Boys na Sylwestra pod gwiazdami

3 grudnia 2015, 22:23, mk
Sylwester pod gwiazdami – tak nazwać się będzie sylwestrowa impreza organizowana przez Gorzów. Miasto po raz kolejny zafundowało fajerwerki i występy artystyczne.

Gwiazdą wieczoru ma być zespół Loka. Jak czytamy na portalu Wikipedia, Loka to polska grupa muzyczna, założona w 2012 roku z inicjatywy Kamila Mikuły i Grzegorza Porowskiego. Muzycy grupy Loka zdecydowali o powstaniu zespołu przez internet. Wkrótce potem powstał utwór „Prawdziwe powietrze”, który uzyskał dwie nominacje do nagrody Eska Music Awards w kategoriach hit lata oraz najlepszy debiut. W maju 2012 roku grupa wystąpiła na festiwalu TOPtrendy w koncercie trendy, konkurując z takimi wokalistkami jak Mika Urbaniak, Kasia Wilk, Hania Stach czy duetem Me Myself And I.

Oto ich najbardziej popularny przebój zatytułowany „Prawdziwe powietrze”. Na YT ma blisko 8 milionów wyświetleń.

Przed gwiazdą i tuż po wystąpi gorzowski zespół Cocktail Boys. Chłopaki grają covery Disco Polo. Jak sami mówią - tu każdy znajdzie coś dla siebie. Fani gatunku posłuchają swoich ulubionych utworów w nowych aranżacjach, osoby preferującę rockowe granie będą się bawić mocnymi gitarami, wirtuozerią perkusisty oraz ciekawymi efektami klawiszowymi. Zapowiada się więc szalona zabawa.

Program "Sylwestra pod Gwiazdami":

21.15 Powitanie gości

21.30 występ dj’a – muzyka w klimacie lat 80’ 90’

22.15 koncert zespołu Cocktail Boys – część I

23.20 koncert zespołu Loka – część I

23.50 powitanie mieszkańców przez władze Gorzowa

00.00 pokaz fajerwerków

00.10 koncert zespołu Loka – część II

01.00 koncert zespołu Cocktail Boys – cześć II


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości