Wiadomości

Wydział komunikacji na walizkach

25 listopada 2015, 10:22, Anna Warchoł
fot. Marcin Kluwak
W piątek 11 grudnia i w poniedziałek 14 grudnia wydział komunikacji będzie nieczynny. Wszystko przez przeprowadzkę urzędników z dotychczasowej siedziby przy ul. Przemysłowej na Myśliborską. Pierwsi interesanci, po zmianie miejsca będą przyjmowani od wtorku 15 grudnia.

Przed gorzowskim magistratem ciąg dalszy przeprowadzek. Tym razem swoje walizki i kartony musi pakować wydział komunikacji, który z gorzowskiego Zawarcia przeniesie się na os. Staszica. - Chcemy, aby nasze przenosiny były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców. Dlatego też zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę weekendową. Dzięki temu unikniemy większej dezorganizacji pracy wydziału – podkreśla Jacek Szymankiewicz, wiceprezydent Gorzowa.

Tym samym, już w piątek 11 grudnia wydział komunikacji będzie nieczynny i rozpocznie swoje przenosiny na Myśliborską, gdzie został już przeniesiony wydział inwestycji czy wydział kospodarki komunalnej i transportu publicznego.

Niestety przeprowadzka do większego budynku nie oznacza większej ilości stanowisk. – Zwiększenie liczby okienek do obsługi interesantów wiązałoby się z koniecznością zatrudnienia nowych pracowników. Niestety na to nie możemy sobie obecnie pozwolić. Jednak mogę zapewnić, że obsługa gorzowian nie ulegnie pogorszeniu – komentuje Szymankiewicz.

W budynku przy Myśliborskiej 34 będą również ubezpieczenia, siedziba izby celnej oraz odziały kasowe jednego za banków – wszystko po to, aby gorzowianie mieli wszystko co potrzebne pod ręką. Wydział komunikacji w nowym miejscu zacznie funkcjonować od wtorku 15 grudnia.  

A jeszcze przed przeprowadzką swoje sprawy będzie można załatwić w sobotę 5 grudnia w godz. 8-13, tak aby zrekompensować te dni, w których nie będziemy mogli np. zarejestrować swojego pojazdu.  – Jest to również ukłon w stronę osób pracujących i nie mających czasu na załatwienie swoich spraw w tygodniu – stwierdza wiceprezydent.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości