Wiadomości

Nissan wjechał w seicento

17 listopada 2015, 14:30, red
fot. Marcin Kluwak
Po godz. 14 na skrzyżowaniu ul. Okulickiego i Kombatantów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca nissana wymusił pierwszeństwo i uderzył w fiata cinquecento. Na miejscu jest pogotowie oraz policja.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102. Na środku skrzyżowania ul. Okulickiego z Kombatantów zderzyły się ze sobą nissan primera oraz fiat seicento. Winny okazał się kierowca nissana.

Nissan primera chciał skręcić z ul. Okulickiego w lewo w ul. Jana Pawła II, jednak za bardzo się pospieszył i wjechał wprost na jadącego prawidłowo ul. Okulickiego w kierunku ronda fiata seicento.

Starszy mężczyzna kierujący fiatem został przebadany przez ratowników pogotowia - na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

- Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierowca nissana, który prawo jazdy posiadał zaledwie od roku zostanie ukarany mandatem karnym - komentuje Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości