Trwają poszukiwania chorego 55-latka

10 listopada 2015, 11:38
fot. KWP
Trzecią dobę ponad 80 policjantów i strażaków szuka zaginionego Janusza Borowiaka, mieszkańca Baczyny. Ktokolwiek mógł widzieć poszukiwanego mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.

Janusz Borowiak wyszedł z domu w Baczynie w niedzielę 8 listopada około godz. 13. Miał na sobie niebieskie spodnie dresowe i jasną bluzę z kapturem. Od tamtej pory nie dał znaku życia. Rodzina od razu zawiadomiła policję o zaginięciu mężczyzny, ponieważ 55-latek jest poważnie chory i nie będzie w stanie sam wrócić do domu.

Od razu do poszukiwania zostało zaangażowanych 40 funkcjonariuszy komendy miejskiej i wojewódzkiej policji oraz 40 strażaków z OSP i PSP. Poszukiwania są prowadzone od samego rana do późnych godzin wieczornych. Jednak do tej pory nie udało się odnaleźć chorego 55-latka. W poszukiwania zaangażowali się również mieszkańcy Baczyny.

Pan Janusz ma ok. 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, bardzo krótko ostrzyżony. Jeżeli ktokolwiek widział poszukiwanego mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 997 lub 112.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości