Służby postawione na nogi. Szukają 55-letniego mężczyzny

8 listopada 2015, 18:24, red
Od godziny 13 gorzowscy policjanci prowadzą poszukiwania 55-letniego mieszkańca Baczyny, który opuścił swój dom i oddalił się w nieznanym kierunku. Do tej pory nie powrócił do domu.

Do działań na terenie powiatu gorzowskiego zostały zadysponowane dodatkowe siły i środki. Priorytetem dla policjantów są oczywiście poszukiwania mieszkańca Baczyny, który jest chory i nie będzie potrafił sam wrócić do swojego miejsca zamieszkania – W tej chwili 55-latka szuka ponad 20 policjantów, do pomocy zostały zadysponowane także zastępy straży pożarnej – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji. W okolicach Baczyny poszukiwany jest 55-latek, ok. 185 centymetrów wzrostu, krótko ścięty, ubrany w szare spodnie dresowe i granatowy sweter z kapturem.

Natomiast w lesie w okolicach Łośna w gminie Kłodawa, zaginęła 35-letnia mieszkanka Gorzowa. Kobieta wraz z mężem spacerowała po lesie i w pewnym momencie stracili ze sobą kontakt wzrokowy – wyjaśnia Grzegorz Jaroszewicz. Kobieta odnalazła się około godziny 19 - cała i zdrowa.

[Aktualizacja]

Prowadzone do późnych godzin nocnych poszukiwania nie doprowadziły do zaginionego mężczyzny. Dzisiaj (9 listopada br.) od rana na miejscu pracują policjanci wspierani przez strażaków i okolicznych mieszkańców. Funkcjonariusze poszukują Janusza Borowiaka, 55-latka  zamieszkałego  w Baczynie. Mężczyzna ma ok. 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, bardzo krótko ostrzyżony. Wczoraj miał na sobie spodnie dresowe i ciemny sweter z kapturem.

Ktokolwiek miałby informacje na temat zaginionego proszony jest o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 997.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości