Miedziński był opcją B. W Stali pojedzie Przemek Pawlicki

8 listopada 2015, 13:32, mk
W każdej plotce jest ziarno prawdy. Pod koniec ubiegłego tygodnia Gazeta Pomorska napisała, że Stal złożyła bardzo dobra propozycję Miedzińskiemu. I faktycznie propozycja startów w Gorzowie padła, tylko była tak zwany plan B, gdyby na podpisanie kontraktu nie zgodził się Kasprzak. W Stali będzie za to na pewno Przemek Pawlicki.

Na formach internetowych zawrzało. Artykuł w Gazecie Pomorskiej wywołał ogromne oburzenie wśród kibiców sportu żużlowego w Gorzowie. Niektóre wpisy na portalach społecznościowych nie nadają się nawet do publikacji, ze względu na użyte tam wulgaryzmy. Gołym okiem widać, że Adrian Miedziński nie jest w Gorzowie darzony zbytnią sympatią.

Niezaprzeczalnym faktem jest natomiast to, że Miedziński dostał propozycję z Gorzowa – i to całkiem niezłą. - Adrian miał być w Gorzowie, gdyby klub nie dogadał się z Kasprzakiem. W momencie, gdy doszło do porozumienia z obecnym kapitanem, rozmowy z Miedzińskim się zakończyły – dowiadujemy się nieoficjalnie od osób blisko związanych z klubem przy Kwiatowej.

To samo źródło potwierdza, że z klubem porozumiał się już starszy z braci Pawlickich. Przemek, który startował już w Stali w 2010 roku, ma być – obok Michaela Jepsena Jensena – drugim nabytkiem Drużynowego Mistrza Polski z 2014 roku. Z klubem pożegnali się definitywnie Tomasz Gapiński, Piotr Świderski i Linus Sundström.

Jak więc będzie wyglądać najbardziej prawdopodobny skład Stali Gorzów na sezon 2016? Według naszych informacji trzon zespołu stanowić będą: Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Adrian Cyfer, Michael Jepsen Jensen, Matej Zagar i Niels Kristian Iversen. Czy to skład na medal?


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości