Kasprzak obniżył wymagania finansowe i zostaje w Stali

5 listopada 2015, 21:18, inf.prasowa
Krzysztof Kasprzak pozostanie w Stali Gorzów. Po długich negocjacjach, kapitan żółto-niebieskich porozumiał się z klubem z Kwiatowej. Podstawą dalszych startów wicemistrza świata z 2014 roku w ekipie z Gorzowa było obniżenie jego wymagań finansowych – czytamy na stronach internetowych klubu.

O pozostaniu kapitana "żółto-niebieskich" mówiło się już od wielu tygodni, jednak postawa Krzysztofa Kasprzaka po poprzednich rozgrywkach budziła sporo wątpliwości. Podstawą dalszych startów wicemistrza świata z 2014 roku w ekipie z Gorzowa było obniżenie jego wymagań finansowych. - Negocjacje trwały kilka tygodni. To były trudne rozmowy, bo dotyczyły zmiany warunków wynagrodzenia. Po drodze była jeszcze przerwa spowodowana wyjazdem Krzysztofa do Australii. W czwartek rozmowy dobiegły końca. Krzysztof Kasprzak jest zawodnikiem o olbrzymim potencjale i mam nadzieję, że odbuduje się w Gorzowie, bo tutaj święcił swoje największe sukcesy. Nie chcemy skreślać zawodnika po jednym sezonie. Liczymy, że Krzysztof w 2016 roku będzie spisywał się o wiele lepiej niż w roku poprzednim - kontynuował prezes Stali Gorzów.

Wielu kibiców z pewnością obawia się o to, czy 31-letni żużlowiec na pewno wróci na właściwe tory. Zdaniem sternika gorzowskiego klubu znaleziono już przyczyny problemów. - Długo o tym rozmawialiśmy z Krzysztofem i jego ojcem. Wydaje nam się, że wiemy, gdzie leżał problem i co zrobić, aby z tego kryzysu wyjść. Zaufaliśmy im. Teraz bierzemy się do pracy - zakończył Ireneusz Maciej Zmora.

Krzysztof Kasprzak startuje w Stali Gorzów nieprzerwanie od 2012 roku. Będzie to jego piąty sezon w klubie z miasta nad Wartą.

żródło: www.stalgorzow.pl


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości