Wiadomości

Ze Spałą tylko zwycięstwo i tylko za trzy punkty!

15 października 2010, 22:58
Siatkarze Rajbud GTPS w sobotę zmierzą się z młodzieżą ze Spały. To będzie trzeci pojedynek gorzowian w ostatnim tygodniu. - Nie czujemy zmęczenia, a mecz z SMS traktujemy bardzo poważnie - zapewnia trener Andrzej Stanulewicz.
Siatkarze w środowym pucharowym spotkaniu w błyskawicznym tempie ograli Trefla Gdańsk 3:0. - Nie spodziewaliśmy się tak łatwej przeprawy - przyznał po meczu środkowy GTPS Michał Stępień. Czasu na odpoczynek gorzowianie nie mieli zbyt wiele - od czwartku rozpoczęli przygotowania do meczu ze Spałą.  

W ubiegłym roku SMS był niespodzianką pierwszej ligi. Licealiści odbierali punkty inny zespołom, potrafili też postraszyć faworytów. Na starcie nowego sezonu SMS zawodzi - w trzech meczach wygrał zaledwie jednego seta i zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. - Nie sugerujemy się tym. SMS to młody, nieobliczalny zespół. Przyjedzie do nas powalczyć o dobry wynik - mówi szkoleniowiec GTPS. - My mamy jasny cel - chcemy zgarnąć trzy punkty i pozwolić naszym kibicom obejrzeć jeszcze mecz szczypiornistów - dodaje z uśmiechem trener Stanulewicz.

Mecz gorzowian z SMS rozpocznie się o godzinie 16. w hali przy ulicy Czereśniowej.
Zapraszamy do zakładki Multimedia. Tam znajdziecie rozmowę z trenerem Andrzejem Stanulewiczem oraz link do naszej relacji z sobotniego spotkania.

Karolina Sondej / fot. Marcin Szarejko

Multimedia

  • Andrzej Stanulewicz (trener Rajbud GTPS)


Podziel się

Komentarze

Elvis
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Imprezy


Pozostałe wiadomości