Więcej Dobrej dla kierowców [zdjęcia]

3 listopada 2015, 09:22, aw
fot. Anna Warchoł
Chociaż przebudowa ulicy Dobrej na odcinku od ul. Stalowej do Artylerzystów dobiegła końca i będą malowane pasy na jezdni, to drogą przejedziemy dopiero pod koniec listopada. Powód? Remont dodatkowego odcinka.

Pierwsze samochody miały przejechać ulicą Dobrą już 15 listopada, jednak tak się nie stanie. Chociaż inwestycja na odcinku 1,3 km od skrzyżowania z ul. Stalową do skrzyżowania z ul. Artylerzystów została już zakończona i już dzisiaj rozpocznie się malowanie pasów, to droga będzie wciąż zamknięta.

Wszystko przez decyzję gorzowskiego magistratu, który postanowił wyremontować jeszcze zniszczony 250-metrowy odcinek ul. Dobrej od skrzyżowania z ul. Stalowej do Małyszyńskiej.

- Nawierzchnia na tym odcinku była w bardzo złym stanie technicznym. Dlatego też postanowiliśmy dokonać niewielkiego remontu, który polega na sfrezowaniu wierzchniej warstwy i wylania nowego asfaltu – tłumaczy Agnieszka Surmacz, dyrektor wydziały inwestycji.

Władze chcą, aby kierowcy, piesi i rowerzyści mieli komfort poruszania się po ulicy Dobrej. Magistrat zapewnia, że otwarcie drogi nastąpi pod koniec listopada.

Z kolei odcinek od Małyszyńskiej do Szczecińskiej zostanie wyremontowany dopiero w przyszłym roku. Teraz niestety wystarczyło środków na wymianę nawierzchni na ostatnich 250 metrach drogi.

Fotoreportaż


1/5 Co słychać na Dobrej?

1/5 Co słychać na Dobrej?

2/5 Co słychać na Dobrej?

2/5 Co słychać na Dobrej?

3/5 Co słychać na Dobrej?

3/5 Co słychać na Dobrej?

4/5 Co słychać na Dobrej?

4/5 Co słychać na Dobrej?

5/5 Co słychać na Dobrej?

5/5 Co słychać na Dobrej?

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości