Kogo wybiorą bracia Pawliccy?

21 października 2015, 22:35, red
Pojawiły się plotki, że Bartek nie może dogadać się ze Stalą. Do porozumienia z własnym klubem dojść nie mogą też bracia Pawliccy. Jak donoszą branżowe media, najbardziej popularni bracia w Polsce otrzymali oferty z Gorzowa, Torunia i Rybnika. Które wybiorą?

Żużlowa karuzela rozkręcona na dobre. Do tej pory kontrakty ze Stalą podpisało dwóch zawodników, Niels Kristian Iversen i Matej Zagar. Nad swoją przyszłością w klubie zastanawia się Krzysztof Kasprzak, który po bardzo słabym sezonie musi liczyć się z obniżką wynagrodzenia. Nadal w żółto-niebieskich barwach startować chce Tomasz Gapiński ale Stal musi przede wszystkim szukać wzmocnień. Te mogą do nas przyjechać z Leszna. Jak podaje portal internetowy sportowefakty.pl bracia Pawliccy nie doszli do porozumienia ze swoim macierzystym klubem.

Póki co żadna ze stron nie chce głośno komentować tej sprawy. Więcej na ten temat będzie można powiedzieć po powrocie młodszego z braci z Australii gdzie 31paździenrika wystartuje w finale drużynowych mistrzostw świata juniorów. Wówczas to klan Pawlickich ma ponownie spotkać się z władzami Unii. Do Stali przymierzany był także Grzegorz Zengota ale ten szybko dogadał się z wielkopolskim klubem. Czy zatem będziemy mieli kolejnych zawodników rodem z Leszna w barwach żółto-niebieskich?  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości