Lodowisko czeka na łyżwiarzy

16 października 2015, 09:56, red
fot. CS-R Słowianka
Dwa tygodnie wcześniej, niż zazwyczaj lodowisko Słowianki rozpoczyna swoją działalność. Ślizganie będzie możliwe już od soboty 17 października. W tym dniu klienci mogą liczyć na promocje.

- Zazwyczaj rozpoczynaliśmy sezon na początku listopada, jednak w tym roku robimy to wiele wcześniej. Tym bardziej, że pogoda nam sprzyja. Dzięki czemu będziemy mieli więcej czasu na ślizganie - mówi Janusz Wojtysiak, kierownik lodowiska.

W pierwszy dniu działalności lodowiska w sezonie 2015/2016 na łyżwiarzy czeka niespodzianka – bilet wstępu będzie kosztował jedynie 2 zł. Oczywiście do tego dochodzi opłata za wypożyczenie łyżew, chyba że ktoś ma swoje własne. Lodowisko dysponuje ponad 200 parami łyżew. W tym roku dokupiono nowe pary oraz naostrzono stare łyżwy.

Również w tym sezonie będzie prowadzona nauka jazdy oraz nauka doskonalenia jazdy na łyżwach. Kurs trwa sześć tygodni i obejmuje 12 godzin jazdy na tafli lodowiska. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele. W godz. 9 – nauka jazdy na łyżwach, godz. 10 – doskonalenie jazdy na łyżwach. Zapisywać można się w kasach lodowiska lub w sekretariacie Słowianki.

Co roku z jazdy na łyżwach na gorzowskiej Słowiance korzysta ponad 50 tys. osób. Rozpoczęcie sezonu na ślizganie w sobotę o godz. 14.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości