Lubuski Festiwal Siatkówki

13 września 2015, 12:43, red
fot. Marcin Kluwak
W piątek 18 września rozpocznie się już druga edycja imprezy skierowanej przede wszystkim do dzieci i młodzieży z lubuskich miejscowości. W Lubuskim Festiwalu Siatkówki chodzi przede wszystkim o promocję zarówno siatkówki, jak i aktywnego stylu życia wśród najmłodszych.

W tegorocznej edycji Lubuskiego Festiwalu Siatkówki na uczestników czekają dodatkowe atrakcje. Niewątpliwe największą z nich, będzie ekspozycja Pucharu Mistrzostw Świata zdobytego przez reprezentację Polski w 2014 r. oraz trening z mistrzem Marcinem Prusem – wielokrotnym reprezentantem Polski, propagatorem programu Siatkarskie Ośrodki Szkolne PZPS.

Festiwal odbędzie się w dniach 18-19 września w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Puszkina. Na uczestników czekają m.in. rozgrywki "trójek siatkarskich" lubuskich, otwarty turniej siatkówki plażowej, rozgrywki zespołów przedszkolnych, turniej międzyzakładowy, impreza piknikowa.

Impreza skierowana jest do dzieci i młodzieży z lubuskich miast i gmin i ma dostarczyć im niezapomnianych emocji i przeżyć związanych z grą w siatkówkę i sportowym współzawodnictwem. Festiwal siatkówki to także promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.

Program II edycji Lubuskiego  Festiwalu  Siatkówki

17 września

Ekspozycja Pucharu Mistrzostw Świata z 2014 r. w budynku AWF przy ul. Estkowskiego 13

18 września

9-13 - Rozgrywki "trójek siatkarskich"  lubuskich  szkół podstawowych (hala I LO)

13.30-15 - "Trening z Mistrzem" – Marcinem Prusem (hala I LO)

12-16 - Otwarty turniej siatkówki plażowej  (boiska do siatkówki plażowej przy hali ILO). Ekspozycja Pucharu Mistrzostw Świata z 2014 r. –  I LO

19 września

10-13 - Rozgrywki zespołów przedszkolnych  (hala I LO) .

12-16 - Otwarty turniej siatkówki plażowej  (boiska do siatkówki plażowej przy hali ILO)

16-19 - Turniej międzyzakładowy


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości