Pijani kierowcy wciąż na naszych drogach

7 września 2015, 14:38, red
fot. KWP
Tylko w miniony weekend gorzowscy policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących. Wszyscy stracili prawo jazdy, a za przestępstwo będą odpowiadać przed sądem.

Kontrole trzeźwości na gorzowskich drogach to codzienność. Jednak to, nie zniechęca kierowców, którzy wsiadają do swoich samochodów pijąc wcześniej alkohol.

Był piątek 4 września. Około godz. 15 przy ul. Myśliborskiej gorzowscy policjanci zatrzymują kierowcę citroena. Jak wykazała kontrola trzeźwości, 23-letni kierowca miał prawie 1,5 promila alkoholu w swoim organizmie.

Dzień później, jeszcze przed południem na Al. 11 Listopada patrol drogówki zatrzymuje 25-letniego kierowcę, który miał prawie 0,7 promila alkoholu. Niemal w tym samym czasie, po drugiej stronie miasta przy ul. Górczyńskiej policjanci zatrzymują 42-latkę jadącą citroenem. Jak się okazuje kobieta, ma ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nie mniej pracy, gorzowscy policjanci mieli również w niedzielę. Do kontroli w miejscowości Wysoka zatrzymali 23-letniego kierowcę volkswagena passata. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Wszyscy kierowcy stracili prawo jazdy, a ich sprawa została skierowana do sądu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->