Wiadomości

To będzie imprezowy weekend

19 sierpnia 2015, 16:23, aw
fot. Dawid Nowakowski
W ostatni weekend sierpnia na gorzowian będzie czekała spora dawka dobrej zabawy. Każdy znajdzie coś dla siebie, a będzie w czym wybierać. Pożegnanie wakacji rozpocznie się od Moto Racing Show, a zakończy koncertem "Europa to My".

- Bardzo cieszę się z tego, że gorzowianie tak licznie głosowali na nasze miasto w konkursie „Europa to My” i dzięki temu udała nam się wygrać tę świetną imprezę na zakończenie lata. To jest przede wszystkim zasługa naszych mieszkańców. Bo nie zawdzięczamy tego zwycięstwa żadnym urzędnikom, tylko społeczności, która potrafiła się zmobilizować i pokazała, że razem można coś osiągnąć – podkreśla Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Dzięki temu na gorzowian czekają trzy dni świetnej zabawy pod koniec sierpnia. Zatem będzie to idealne pożegnanie wakacji, a będzie się sporo działo.

Imprezowy weekend rozpocznie w piątek 28 sierpnia Moto Racing Show, czyli impreza bez której chyba nie mogliby się obejść zagorzali fani motoryzacji. Na mieszkańców miasta będą czekać pokazy dynamiczne na Moście Staromiejskim oraz wiele atrakcji na Bulwarze Zachodnim.

Dzień później, w sobotę 29 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland. Przypominamy, że w ubiegłym roku gorzowską rundę żużlowych mistrzostw świata wygrał nasz utalentowany junior – Bartosz Zmarzlik. Trzymamy kciuki, aby w tym roku wychowanek Stali powtórzył sukces.

A na zakończenie weekendu, w niedzielę 30 sierpnia na nadwarciańskim bulwarze zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki.

Wystąpią m.in.: Afromental, Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości