Wiadomości

Gorzów zwyciężył w konkursie "Europa to My"

27 lipca 2015, 18:39, aw
fot. Anna Warchoł
Przez blisko trzy tygodnie trwało głosowanie, w którym można było wygrać koncert gwiazd polskiej sceny muzycznej. Gorzowianie pokazali, że jak chcą, to potrafią i wywalczyli dla naszego miasta wspaniałe zakończenie wakacji.

To właśnie w Gorzowie, już 30 sierpnia na nadwarciańskim bulwarze zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki.

Wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1.

A wszystko dzięki niezwykłemu zaangażowaniu mieszkańców Gorzowa i okolic, którzy codziennie głosowali na gorzowski bulwar w konkursie „Europa to My”. Radości z wygranej nie kryje również prezydent Gorzowa.

- Bardzo się cieszymy z tego, że gorzowianie tak licznie głosowali na nasze miasto, że udało się wygrać tą świetną imprezę. To największa zasługa mieszkańców. Bo tak naprawdę ani urzędnicy, ani żaden robot internetowy nie dałby rady tego osiągnąć – podkreśla Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Imprezowy weekend

Jednak koncert „Europa to My”, który odbędzie się 30 sierpnia na gorzowskim bulwarze to nie jedyna impreza jaka czeka na mieszkańców Gorzowa i okolic w ostatni weekend wakacji.

Zabawa rozpocznie się w piątek 28 sierpnia od Moto Racing Show, który stał się sztandarową imprezą naszego miasta. Dzień później, w sobotę 29 sierpnia odbędzie Grand Prix Polski na żużlu. A w niedzielę 30 sierpnia równocześnie odbywać się będzie Święto Pieczonego Kurczaka w Deszcznie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości