Niedługo rusza remont Jancarza i Czereśniowej

13 lipca 2015, 10:32, aw
fot. Marcin Kluwak
Na przełomie lipca i sierpnia na ul. Jancarza i Czereśniową wkroczą robotnicy, którzy zajmą się remontem obu ulic. Przetarg na wykonanie robót wygrała firma Eurovia Polska S.A.

Pod koniec czerwca gorzowski magistrat ogłosił przetarg na remont nawierzchni przy ul. Jancarza oraz na przebudowę ul. Czereśniowej. Swoje oferty złożyło sześć firm.

Na remont Jancarza w budżecie miasta zostało zapisanych 250 tys. zł. Za tą kwotę przewidziano frezowanie wierzchniej warstwy asfaltu i wylanie nowej nakładki oraz położenie nowego chodnika. Z kolei na Czereśniowej te prace będą wyglądały dużo poważniej. Tutaj za 600 tys. zł ma zostać zerwana całkowicie obecna nawierzchnia oraz wylany od nowa asfalt. Robotnicy mają zająć się również regulacją studzienek – wpustów i włazów oraz wykonaniem zjazdów na drogi osiedlowe.

Najkorzystniejszą ofertę spośród wszystkich sześciu firm złożyła Eurovia Polska S.A., która zdobyła największą ilość punktów w przeprowadzonym postępowaniu przetargowym.

Robotnicy z firmy Eurovia wkroczą na plac budowy na przełomie lipca i sierpnia. Na czas prowadzonych prac zostaną wprowadzone objazdy, a kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości