Wiadomości

Zderzenie trzech aut na S3 w Gorzowie

11 lipca 2015, 07:21
fot. Marcin Kluwak
Po godz. 6 na obwodnicy Gorzowa na wysokości ul. Kasprzaka doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Droga była zablokowana w obu kierunkach.

Rozpoczął się weekend, więc ruch na trasie S3 w kierunku Szczecina jest wzmożony. Można powiedzieć, że zmotoryzowani tłumnie ruszyli nad Bałtyk.

Ładna pogoda i słońce sprzyja temu, że chętniej naciskamy na pedał gazu, a wtedy o wypadek nie trudno. Tak też było i w sobotni poranek.

Po godz. 6 na gorzowskim odcinku trasy S3 na wysokości ul. Kasprzaka gdzie dwupasmówka jest już drogą jedniojezdniową doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych w kierunku na Szczecin.

Jak informują strażacy żaden kierowca nie odniósł obrażeń.

Na czas trwania akcji straży pożarnej i policji droga była zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierowali zmotoryzowanych objazdem przez miasto.

Około godz. 6.50 trasa S3 zostałą odblokowana, jednak i tak powstały spore korki. Kierowcy jadący w kierunku morza powinni liczyć się ze sporymi utrudnieniami i tworzącymi sie korkami, przed tzw. wąskimi gardłami.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości