Wygrajmy koncert dla Gorzowa!

8 lipca 2015, 20:52, inf. prasowa
Gorzowski bulwar znalazł się finałowej dwudziestce najlepszych zgłoszeń konkursu „Europa To My”. Konkurs ma na celu pokazanie jak Fundusze Europejskie zmieniły naszą okolicę na lepsze.

Wystarczyło zrobić zdjęcie inwestycji i przesłać wraz z krótkim opisem. W taki właśnie sposób znalazł się tutaj gorzowski bulwar. Gorzowskie zgłoszenie pozytywnie przeszło weryfikację komisji konkursowej, eliminując kilkaset zgłoszeń z innych miejscowości. Teraz wszystko w rękach mieszkańców.
 
Wystarczy raz dziennie kliknąć na gorzowski bulwar na stronie www.europatomy.eu/finalisci. Głosowanie potrwa do 24 lipca br. Do głosowania potrzebny będzie adres e-mail. Należy pamiętać, że liczą się tylko potwierdzone głosy - na podany adres przyjdzie mail z linkiem potwierdzającym.
 
W miejscowości, która wygra, 30 sierpnia br. zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki. Wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1. Ponadto w miejscowości, w której znajduje się zwycięski projekt, zostanie zrealizowana innowacyjna i użyteczna społecznie inwestycja o wartości do 50 000 złotych brutto.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości