Wiadomości

Wygrajmy koncert dla Gorzowa!

8 lipca 2015, 20:52, inf. prasowa
Gorzowski bulwar znalazł się finałowej dwudziestce najlepszych zgłoszeń konkursu „Europa To My”. Konkurs ma na celu pokazanie jak Fundusze Europejskie zmieniły naszą okolicę na lepsze.

Wystarczyło zrobić zdjęcie inwestycji i przesłać wraz z krótkim opisem. W taki właśnie sposób znalazł się tutaj gorzowski bulwar. Gorzowskie zgłoszenie pozytywnie przeszło weryfikację komisji konkursowej, eliminując kilkaset zgłoszeń z innych miejscowości. Teraz wszystko w rękach mieszkańców.
 
Wystarczy raz dziennie kliknąć na gorzowski bulwar na stronie www.europatomy.eu/finalisci. Głosowanie potrwa do 24 lipca br. Do głosowania potrzebny będzie adres e-mail. Należy pamiętać, że liczą się tylko potwierdzone głosy - na podany adres przyjdzie mail z linkiem potwierdzającym.
 
W miejscowości, która wygra, 30 sierpnia br. zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki. Wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1. Ponadto w miejscowości, w której znajduje się zwycięski projekt, zostanie zrealizowana innowacyjna i użyteczna społecznie inwestycja o wartości do 50 000 złotych brutto.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości